DEFRO numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 14:14:58
DEFRO telefon

Defro kontakt telefoniczny. Numer telefonu na infolinię Defro. Defro kontakt telefoniczny z serwisem. Defro. Kontakt telefoniczny z działem handlowym Defro.

Defro

Defro jest to lider wśród producentów urządzeń grzewczych. Dzięki długotrwałemu rozwoju firmy obecnie zajmuje ona jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc pośród producentów urządzeń grzewczych w tym kotłów na biomasę czy wkładów kominkowych Defro.

Defro kontakt

Firma Defro jako lider dostarczający urządzenia grzewcze udostępnia wiele sposobów kontaktu dla swoich klientów. Oferuje on zarówno możliwość kontaktu z działem handlowym, który przedstawi ofertę dopasowaną do potrzeb klienta jak również wykwalifikowany serwis dbający o bezawaryjną pracę urządzeń grzewczych u swoich klientów. Kontakt ten możliwy jest zarówno telefonicznie poprzez numery telefonów Defro widoczne poniżej jak również za pośrednictwem poczty elektronicznej czy formularzy kontaktowych.

Defro Telefon

Defro udostępnia zainteresowanym kontaktem telefonicznym dane kontaktowe do wielu działów obsługi klienta, pośród nich znajduje się kontakt do serwisu Defro czy Działu handlowego.

Serwis Defro telefon

Klienci zainteresowani kontaktem z serwisem mogą skontaktować się z infolinią techniczną za pomocą numeru telefonu 509 702 720 lub 509 577 900 dla urządzeń mobilnych. Kontakt z infolinią serwisową dostępny jest w godzinach 8:00 – 20:00 Jak również skorzystać z usług doradcy technicznego za pomocą numeru 41 3030 80 85, doradcy z przyjemnością udzielą zainteresowanym osobą szczegółowych informacji o następnych działaniach serwisowych w godzinach 8:00 – 16:00. Doradcy techniczny Defro przyjmują również zgłoszenia poprzez pocztę elektroniczną dostępną pod adresem [email protected]

Dział handlowy Defro

Kontakt z działem handlowym Defro możliwy jest do nawiązania poprzez wiele numerów telefonów, ponieważ firma udostępnia konsultantów przypisanych do konkretnego województwa. Poniżej znajdują się kontaktowe numery telefonów do wybranych sprzedawców. Większa liczba telefonów kontaktowych do pozostałych województw znajduje się na stronie internetowej defro.pl w zakładce kontakt. Zainteresowani kontaktem klienci proszeni są o skorzystanie z tej zakładki w celu uzyskania dodatkowych opcji kontaktu z Defro.

Kotły pompy ciepła

Województwo dolnośląskie telefon: 728 897 509
Województwo lubelskie telefon: 669 668 248

Rekuperacja

Telefon: 607 163 963
Numer telefonu: 607 190 116