Eurobank numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-24 15:29:26
Eurobank telefon

EuroBank fuzja z Bankiem Millennium. EuroBank numer telefonu na infolinie Banku Millennium. Biuro obsługi klienta EuroBanku. EuroBank kontakt telefoniczny.

EuroBank

EuroBank obecnie nie jest już dostępny pod taką nazwą, ponieważ w roku 2019 został on przejęty przez Bank Millennium. Klienci posiadający rachunki bankowe w banku EuroBank zostali przeniesieni do Banku Millennium otrzymując pełen dostęp do oferty Banku Millennium. Klienci likwidowanego EuroBanku nie zostali całkowicie przeniesieni do innego banku, ponieważ Bank Millennium pozostawił możliwość korzystania z oferowanych przez EuroBank usług przenoszonym klientom.

EuroBank kontakt

W związku z fuzją banku EuroBank z Bankiem Millennium numery telefonu służące do kontaktu z EuroBankiem nie są już dostępne. W celu nawiązania kotntaktu z dawnym EuroBankiem klienci zmuszeni są kontaktować się z infolinią Banku Millennium. 

Do tego celu przygotowana została całodobowa infolinia Banku Millennium dostępna pod numerem telefonu 801 331 331 dla telefonów stacjonarnych oraz komórkowych.

Bank Millenium posiada również infolinie dla klientów zagranicznych pod numerem (+48) 22 598 40 40. 

Dla klientów posługujących się językami Ukraińskimi oraz Rosyjskimi infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 pod numerem (+48) 22 598 40 45.

EuroBank zastrzeż kartę

W przypadku zgubienia karty niezwłocznie należy zastrzec taką kartę w celu ochrony środków znajdujących się na rachunku bankowym połączonym z kartą. Aby zastrzec kartę należy skorzystać z aplikacji mobilnej znajdującej się na smartfonie posiadacza rachunku, poprzez stronę internetową banku w zakładce karty opcja Zastrzeganie karty lub telefonicznie pod numerem +48 22 598 41 14.

Osoby zainteresowane kontaktem z Bankiem Millennium proszone są o udanie się na widoczną poniżej stronę internetową, gdzie znajdują się szczegółowo opisane numery telefonów do Banku Millennium.

https://numertelefonu.info.pl/numer-bank-millenium/