heyah numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:29:42
heyah telefon

Szczegóły oferty są dostępne pod numerami telefonu Heyah. Wszystkie numery telefonu do Heyah są do znalezienia na tej stronie.

Heyah kontakt

Szybkie połączenie z Heyah jest możliwe dzięki udostępnionym numerom Biuro Obsługi Klienta Heyah. Inną metodą na kontakt z Heyah to możliwość skorzystania ze skrzynki pocztowej Heyah. Adres e-mail Heyah jest dostępny na tej stronie. Na infolinii Heyah jest możliwość uzyskania szczegółów dotyczących aktualnej oferty Heyah na kartę.

Heyah telefon

Telefoniczna Obsługa Klienta Heyah działa pod numerem 888 002 222. Warto wiedzieć, że połączenia obsługiwane są całodobowo.

Rejestracja numeru w Heyah jest dostępna pod numerem telefonu: 606 606 606.

Kontakt Heyah

Aby skontaktować się z obsługą klienta w Heyah, poza telefoniczną linią istnieje możliwość skorzystania z innych form kontaktu. 

Heyah kontakt online

W Heyah kontakt realizowany jest również za pomocą formularza kontaktowego. Aby uzyskać pomoc, wystarczy na stronie Heyah w formularzu kontaktowym wypełnić swoje dane, w tym kod PUK i można już przesłać wiadomość lub zapytanie do Biura Obsługi Klienta Heyah. Warto wiedzieć, że kontakt Heyah jest realizowany również mailowo. Jest to możliwość skierowania swojej wiadomości tekstowo dla osób, które nie są klientami Heyah.

Adres poczty elektronicznej Heyah: [email protected] 

Adres siedziby firmy Heyah:

ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa.

Heyah przeniesienie numeru

Jak przenieść numer do Heyah? To pytanie może zadawać sobie użytkownik innej sieci, który nie jest zadowolony z aktualnej oferty swojego operatora. Chcąc przenieść numer do Heyah, warto wiedzieć, że proces ten jest całkowicie bezpłatny i pozbawiony zbędnych formalności. Wystarczy tylko zarejestrować się lub zalogować na stronie operatora Heyah, następnie w menu wybrać opcję “Zmiana operatora” i wypełnić wszystkie okienka.

Oferty dostępne w Heyah

Aby poznać aktualne oferty Heyah, wystarczy zadzwonić pod podany wyżej numer telefonu. Tam konsultant przedstawi aktualną ofertę, wypyta potencjalnego klienta o jego preferencje dotyczące warunków korzystania z sieci oraz dobierze jak najlepszą ofertę pod preferencje użytkownika. Szybki kontakt zapewni także mail do Biura Obsługi Klienta Heyah. Wykwalifikowani konsultanci Heyah z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, udzielą pomocy oraz przedstawią ofertę Heyah.