HUAWEI Polska numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 11:23:47
HUAWEI Polska telefon

Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online do HUAWEI Polska.

Kontakt HUAWEI

Producent elektroniki HUAWEI kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy HUAWEI telefon mogą wykonywać w określonych godzinach, w wybrane dni tygodnia. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Telefon HUAWEI

Osoby zainteresowane ofertą firmy HUAWEI telefon mogą wykonywać pod jeden z numerów: 800 811 110 (numer bezpłatny) lub 223 811 110.

HUAWEI godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z HUAWEI telefon do biura obsługi klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 18:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

HUAWEI kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, HUAWEI kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na Chat HUAWEI. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.