Indesit numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 15:25:56
Indesit telefon

Indesit numer telefonu na infolinie. Indesit serwis door to door. Indesit naprawa pogwarancyjna. Indesit kontakt telefoniczny. Promocje na produkty Indesit.

Historia Indesit

Indesit ot firma założona w 1975 roku, powstała ona z przekształcenia firmy Ariston (założonej w roku 1930). Początkowo produkcja wyspecjalizowana była jedynie ma produkcję wag, ale wraz z rozwojem firmy powstawały kolejne działy, które odpowiedzialne były za kolejne sprzęty AGD. Następie firma ta połączyła się z największym konkurentem, firmą Ariston i od tego czasu produkty firmy były produkowane pod szyldem tej marki. Następnie udziały w firmie Ariston zostały wykupione przez firmę Whirlpool. Zatem obecnie Indesit to firma z włoskim rodowodem i temperamentem – ale amerykańskim kapitałem.

Indesit kontakt

Kontakt z firmą Indesit odbywa się za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej Indesit.pl w zakładce pomoc. Formularz ten pozwala na uzupełnienie danych osobowych klienta, które później posłużą jako droga odpowiedzi zwrotnej od firmy oraz dane produktu. Głównie chodzi i numer seryjny dzięki któremu zostanie przydzielony odpowiedni pracownik serwisu Indesit.

Kolejnym sposobem kontaktu z firmą Indesit jest kontakt telefoniczny. Infolinia Indesit pozwala na kontakt klientów z biurem obsługi klienta Indesit bez konieczności wychodzenia z domu. Numer telefonu Indesit dostępny jest poniżej, a kontaktować z nim klienci mogą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Przed wybraniem numeru telefonu Indesit klient powinien posiadać przygotowany numer seryjny urządzenia. Przygotowanie takiego numeru pozwoli znacznie szybciej zlokalizować usterkę czy poprosić o wizytę serwisanta posiadającego największe doświadczenie z danym urządzeniem.

Indesit telefon: 801 900 600

Powyższy numer telefonu Indesit pozwoli klientom skorzystać z gwarancji prawnej obejmującej okres dwóch lat od daty zakupu, jak również klientów, którzy skorzystali z oferty rozrzedzonej gwarancji. Produkty, których okres gwarancyjny został zakończony również mogą skorzystać z pomocy serwisanta Indesit, w tym celu należy skontaktować się telefonicznie z powyższym numerem telefonu. Klienci, którzy potrzebują zmienić datę wizyty serwisanta Indesit również mogą dokonać tego poprzez numer telefonu infolinii Indesit.