Team X

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 15:58:50
Team X

Sprawdź numer telefonu do Team X. Numer telefonu dostępny jest za darmo. Dostępne aktualne numery telefonu do Team X. Sprawdź to już dziś!

Team X co to?

Team X jest to grupa influencerów, która żyje wspólnie ze sobą pod jednym dachem. Sama rezydencja, w której mieszka grupa służy im także do nagrywania filmów na platformę YouTube. Projekt został stworzony w 2019 roku przez youtubera Stuarta Burtona znanego pod pseudonimem Stuu. Obecnie widzów Teamu X czeka już trzecia odsłona tego projektu. W jego skład aktualnie wchodzą:

-Kuba Hrapkowicz @kubatutu

-Dawid Sagan @dawidsaganx

-Bartek Szydlik @bartek.szydlik

-Kamila Łapa @kamila.lapa

-Klaudia Sadownik @klaudiasadownik

-Emilia Kostyk @emilka_kostyk

-Róża Wojtczak @rozawojtczak

W przypadku dwóch poprzednich edycji uczestnicy zwykle byli bardzo rozpoznawalnymi influencerami, tiktokerami czy też youtuberami. W tej edycji jest zupełnie odwrotnie. Biorące w niej udział osoby nie są jakoś przesadnie rozpoznawalne, a ich media społecznościowe w porównaniu z przeszłymi edycjami są raczej bardzo skromne. W tej edycjy Team X najbardziej rozpoznawalną członkinią jest Róża Wojtczak, którą widzowie kojarzą głównie z występów jako ring girl w federacji FAME MMA. Może się ona pochwalić prawie 200 tysiącami obserwujących ją osób na koncie na platformie Instagram.

Sklep Team X 3

Jak w przypadku pozostałych edycji Team X 3 również prowadzi swój własny sklep internetowy. Możliwe jest na nim zakupienie różnego rodzaju ubrań, akcesoriów czy też perfum.

Team X telefon

Kontakt telefoniczny z Team X chciałoby zdobyć wielu fanów, jednak z przyczyn zachowania prywatności uczestników projektu nie jest on dostępny. Telefon Team X nie został udostępniony w Internecie. Kontakt z Team X możliwy jest poprzez członków grupy. Istnieje możliwość skontaktowania się z poszczególnymi uczestnikami projektu poprzez ich media społecznościowe takie jak Instagram czy też Twitter. Skontaktować można się również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej Team X. Dla osób preferujących wiadomości bezpośrednie możliwe jest napisanie na adres poczty elektronicznej [email protected].