Garmin numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 14:01:36
Garmin telefon

Garmin Polska kontakt. Smartwatche Garmin serwis. Garmin numer telefonu na infolinię. Garmin kontakt telefoniczny. Video rejestratory Garmin serwis.

Garmin

Garmin jest to firma produkująca sprzęt elektroniczny taki jak inteligentne zegarki czy opaski fitness. Produkty tej marki cechują się wysoką wydajnością oraz jakością wykonania. Obecnie sprzęt tej firmy taki jak zegarki Garmin fenix pro praktycznie deklasują swoją konkurencje pod względem ilości oferowanych opcji. Smartwatche Garmin praktycznie dominują rynek inteligentnych zegarków wśród sportowców oraz amatorów. Również system map Garmina używany nie tylko w zegarkach ale również w rejestratorach video wykonany jest na najwyższym poziomie.

Garmin Polska kontakt

W celu nawiązania kontaktu z Polskim dystrybutorem Garmin klienci mogą skorzystać z wielu opcji kontaktu, a są to:

  • Infolinia Garmin
  • Pomoc techniczna Garmin
  • Korespondencyjnie

Garmin telefon

Producent elektroniki zachęca do odwiedzenia zakładki FAQ zanim klient nawiąże kontakt telefoniczny. Odwiedzenie zakładki FAQ dostępnej na stronie internetowej garmin.com pozwoli znacząco zredukować obciążenie telefonu kontaktowego Garmin, co pozwoli na znaczne poprawienie przyjemności korzystania z tej formy kontaktu. W przypadku gdy klient nie odnajdzie odpowiedzi na szukane pytanie wtedy proszony jest o kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta Garmin.

Telefon Garmin: +48 22 300 31 55

Telefoniczna pomoc techniczna: 00 800 121 45 63

Dla posiadaczy produktów Garmin oferowana jest telefoniczna pomoc techniczna. Klienci mogą uzyskać pomoc techniczną dotyczącą posiadanego urządzenia jak również zgłosić usterkę produktu i uzyskać naprawę gwarancyjną.

Przed wykonaniem telefonu na pomocy technicznej należy zwrócić uwagę na dodatkowe dwa zera na początku numeru telefonu, są one obowiązkowe. Numer rozpoczynający się na 00 800 może generować dodatkowe opłaty u abonentów niektórych sieci komórkowych, dlatego w celu uniknięcia dodatkowych kosztów klienci proszeni są o zweryfikowanie swojej taryfy u operatora.

Polska siedziba firmy Garmin

Garmin Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 181

02-222 Warszawa

Polska