National Geographic numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-08 14:16:37
National Geographic telefon

National Geographic adres e-mail, numer telefonu. Kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta National Geographic. Redakcja Magazynu National Geographic

Numer telefonu National Geographic

National Geographic jest satelitarnym kanałem telewizyjnym. National Geographic od 1888 roku wydaje również czasopismo. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta National Geographic, mogą to zrealizować na dwa sposoby. 

W celu uzyskania kontaktu można skorzystać z udostępnianego przez National Geographic numeru telefonu. Należy pamiętać, że połączenia obsługiwane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Telefon National Geographic funkcjonuje pod numerem (22) 360 37 77

National Geographic kontakt telefoniczny

Osoby, które chcą uzyskać z Biurem Obsługi Klienta National Geographic kontakt telefoniczny, mogą skorzystać z podanego numeru telefon. Należy wiedzieć, że numer telefonu National Geographic nie jest jedynym dostępnym kanałem kontaktowym. 

Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wiadomości zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. 

Adres: ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa