Bolt Białystok numer

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-29 15:55:28
Bolt Białystok telefon

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Bolt Białystok. Możliwość przesłania wiadomości mailowej do Bolt Białystok. Bolt Białystok kontakt.

Numer telefonu Bolt Białystok

Wszystkie zainteresowane osoby, aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, mogą wykorzystać oferowany przez Bolt Białystok numer telefonu. Telefon Bolt Białystok funkcjonuje pod numerem +48 22 307 83 67 i dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg producenta. Połączenia odbierane są przez osoby, które mają wysokie kwalifikacje, a także szeroki zakres wiedzy. Udzielą oni osobie dzwoniącej wszystkich potrzebnych informacji oraz odpowiedzą na nurtujące pytania. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Bolt Białystok to: +48 22 307 83 67

Bolt Białystok kontakt telefoniczny

Udostępniany przez Bolt Białystok kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem +48 22 307 83 67. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Osoby, które chciałyby rozpocząć karierę w Bolt Białystok powinny wysłać wiadomość na adres [email protected]. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy pod adresem [email protected]. Odpowiedzi zwrotne na wszystkie otrzymane wiadomości konsultanci Biura Obsługi Klienta udzielają najszybciej jak to możliwe. 

Adres e-mail: Bolt Białystok: [email protected] 
Adres e-mail Bolt Białystok w prawach pracy: [email protected]