Bolt Lublin numer

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-03 13:47:14
Bolt Lublin telefon

Bolt Lublin kontakt telefoniczny. Aktualny numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Bolt Lublin. Bolt Lublin adres e-mail, praca, pomoc konsultantów.

Numer telefonu Bolt Lublin

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Bolt Lublin kontakt, mogą skorzystać z dostępnego telefonu. Numer telefonu Bolt Lublin jest najszybszym sposobem na uzyskanie potrzebnych w danej chwili informacji. Konsultanci udzielą osobom dzwoniącym odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Należy pamiętać, że podany numer telefonu Bolt Lublin jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników hulajnogi. Osoby, które chcą skontaktować się bezpośrednio z kierowcą, mogą zrealizować połączenie lub rozpocząć czat przez aplikację mobilną Bolt.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Bolt Lublin to: +48 22 307 83 67

Bolt Lublin kontakt telefoniczny

Oferowany przez Bolt Lublin kontakt telefoniczny jest dostępny pod podanym numerem telefonu. Dotyczy on jednak wyłącznie spraw związanych z hulajnogą. Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dostępne są dwa adres e-mail. Jeden z nich jest skierowany do Biura Obsługi Klienta Bolt Lublin, natomiast z drugiego powinny skorzystać osoby, które chcą rozpocząć pracę w Bolt Lublin. Wiadomości zwrotne są udzielane przez konsultantów Bolt Lublin najszybciej jak to możliwe.

Adres e-mail Bolt Lublin: [email protected]
Bolt Lublin adres e-mail dotyczący pracy: [email protected]
Bolt Lublin numer telefonu: +48 22 307 83 67