ŠKODA Polska numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 14:32:15
ŠKODA Polska telefon

Škoda Polska. Szeroka gama samochodów osobowych czeskiego producenta dostępna w wielu salonach na terenie całej Polski. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Samochody Škoda

Škoda Auto jest czeskim producentem samochodów osobowych należącym do grupy Volkswagen AG znanej również jako VAG. Działalność producenta sięga XIX wieku bowiem właśnie w 1895 roku marka miała swój początek. W dzisiejszych czasach Škoda posiada bardzo szerogą gamę auto osobowych, począwszy od niedużych hatchbacków Škoda Fabia czy Škoda Scala przez Škoda Superb i Škoda Octavia w wersjach sedan i kombi, skończywszy na wszechstronnych SUV-ach Škoda Karoq i Škoda Kamiq.

Kontakt Škoda Polska

Oddział Škoda Polska kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą marki Škoda Polska telefon mogą wykonywać na numer +48 801 234 234. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty samochodów oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Koszt za połączenie z centrum wsparcia Škoda Polska

Osoby dzwoniące do Skoda Polska kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Škoda Polska kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Škoda Polska kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. Dodatkowo na stronie marki można zlokalizować dowolny salon Škoda Polska i przenieść się na jego stronę internetową, gdzie można uzyskać informacje kontaktowe bezpośrednio do wskazanego dealera. Warto pamiętać, że dostępny na stronie Skoda Polska konfigurator może wstępnie pomóc w zapoznaniu się z ofertą marki.