PKP Intercity numer

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 13:08:35
PKP Intercity telefon

Kontakt z PKP Intercity, informacje o cenach biletów oraz rozkładzie jazdy, numery kontaktowe, obsługa klienta

PKP Intercity przewoźnik kolejowy

PKP Intercity jest polskim przewoźnikiem kolejowym obsługującym międzymiastowe kolejowe dalekobieżne przewozy pasażerskie. W składy pociągów wchodzą wagony sypialne oraz wagony wyposażone w miejsca do leżenia, a także wagon Wars serwujący ciepłe i zimne posiłki i przekąski oraz gorące i schłodzone napoje.

PKP Intercity kontakt

W przypadku zaistnienia jakichkolwiek nieścisłości w związku z działalnością prowadzoną przez PKP Intercity telefon kontaktowy dostępny jest pod numerem 703 200 200. Konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Ponadto w celu uzyskania informacji na temat bieżących opóźnień w PKP Intercity telefon kontaktowy jest najprostszą oraz najszybszą metodą uzyskania bieżących informacji.

PKP Intercity kontakt dla abonentów sieci zagranicznych

Dla abonentów zagranicznych przewidziany jest numer +48 22 391 97 57, na który mogą kierować swoje zapytania.

PKP Intercity asystent głosowy

Pytania o ceny biletów oraz rozkład jazdy pociągów można również kierować do asystenta głosowego pod numerem 22 391 22 22.

PKP Intercity godziny pracy telefonu kontaktowego

Zarówno numer asystenta głosowego jak i numery na infolinię krajową i zagraniczną czynne są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

PKP Intercity kontakt koszt połączenia

Opłata za połączenie z numerem kontaktowym dla abonentów sieci polskich wynosi 1,29 zł/min. Opłata za połączenia z zagranicy naliczana jest zgodnie z taryfą operatora.