Numer Galeria Lubelska

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-23 09:00:46
Telefon Galeria Lubelska

Galeria Lubelska godziny otwarcia. Galeria Lubelska numer telefonu na infolinię. Galeria Lubelska numer telefonu. Galeria Lubelska kontakt telefoniczny.

Galeria Lubelska

Galeria Lubelska mieści się w Lublinie przy alei Wincento Witosa 6. Jest to sporej wielkości placówka zawierająca wiele sklepów. Dzięki dogodnemu położeniu, starannie dobranej ofercie handlowej oraz rozrywkowej jest doskonałym miejscem dla rodzinnych zakupów. Klienci galerii Lubelskiej znajdą tutaj m.in. takie marki jak: H&M, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, TK Maxx, Reserved, Mohoto, Sinsay, Intersport, Sephora, Douglas czy Super-Pharm.

Galeria Lubelska Kontakt

Z racji tego, że galeria Lubelska nie posiada swojej strony internetowej lub zrezygnowała z jej prowadzenia kontakt z galerią Lubelską jest ograniczony. Klienci mogą próbować kontaktować się poprzez InfoPunkt znajdujący się w galerii (większość galerii posiada biuro informacyjne, zapewne też i Galeria Lubelska posiada takowe). Lub można próbować kontaktować się telefonicznie poprzez numery telefonów Galerii Lubelskiej, które można odnaleźć na stronach trzecich. 

Punkt informacyjny galerii Lubelskiej umożliwia klientom kontakt osobisty, w którym to interesant przychodzi do punktu i zostaje obsłużony przez jednego z pracowników biura obsługi klienta znajdującego się w punkcie informacyjnym. Pracownicy tego punktu są odpowiednio przeszkoleni, a samą galerię znają jak własną kieszeń, dlatego tez chętnie pomogą dzieląc się wiedzą na temat galerii. Kontakt z punktem możliwy jest również telefonicznie poprzez numer telefonu punktu informacyjnego Galerii Lubelskiej, który znajduje się poniżej. Dzięki kontaktowi telefonicznemu z punktem klienci nie muszą wychodzić z domu czy biec na drugi koniec galerii, gdy zajdzie taka potrzeba. Pracownicy punktu chętnie pomogą odnaleźć zagubione dziecko oraz dostarczyć je do rodziców, którzy nie zauważyli od razu rozłąki ze swoją pociechą. Pracownicy również pomogą w przypadku gdy inny klient galerii Lubelskiej zaparkował w sposób utrudniający poruszanie się innych klientów po parkingu czy całkowicie blokując miejsca parkingowe czy przejazd.

Numer telefonu Galeria Lubelska: 81 710 37 17

Nieaktualna witryna internetowa Galerii Lubelskiej utrudnia odnalezienie numeru telefonu Galerii Lubelskiej, dlatego nasi specjaliści udali się specjalnie do placówki galerii w celu potwierdzenia aktualnego numeru telefonu Galerii Lubelskiej służącego do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.