Numer Galeria Przymorze

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 15:45:09
Telefon Galeria Przymorze

Galeria handlowa Galeria Przymorze. Ponad 60 sklepów zlokalizowanych w sercu Przymorza. Godziny otwarcia, kontakt telefoniczny, numery telefonu, kontakt online

Galeria handlowa Galeria Przymorze

Galeria Przymorze to nowoczesna galeria handlowa zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze. Galeria Przymorze Gdańsk zaopatrza w ponad 60 sklepów, punktów usługowych, restauracji i barów. Do dyspozycji gości Galerii znajduje się bezpłatny parking.

Galeria Przymorze godziny otwarcia

Galeria Przymorze jest otwarta przez sześć dni w tygodniu tj. od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a także w niedziele handlowe w godzinach od 10:00 do 19:00. Należy mieć na uwadze, że w Galeria Przymorze sklepy mogą być otwarte krócej, niż galeria.

Kontakt Galeria Przymorze

Galeria Przymorze kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Klienci potrzebujący jakichkolwiek informacji o Galeria Przymorze telefon mogą wykonywać na numer +48 58 785 98 50. Doświadczeni pracownicy dyrekcji galerii z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Zapytania kierowane przez dzwoniącego dotyczące spraw medialnych można kierować jedynie drogą elektroniczną.

Koszt za połączenie z dyrekcją Galerii Przymorze

Osoby dzwoniące do Galeria Przymorze kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Galeria Przymorze kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Galeria Przymorze kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. Sprawy medialne należy kierować pod adres [email protected].

Adres Galeria Przymorze

Ul. Obrońców Wybrzeża 1 
80-398 Gdańsk Przymorze