H&M numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:30:13
H&M telefon

H&M numer telefonu. Numer infolinii H&M. Jak dokonać zwrotu na H&M - instrukcja krok po kroku. Reklamacje H&M. Kontakt z firmą H&M. Logowanie H&M.

H&M dane kontaktowe, numer telefonu infolinii H&M. Reklamacje, zwroty, promocje. Aktualne dane kontaktowe H&M, Telefon H&M, Godziny otwarcia Infolinii H&M.

Marka odzieżowa H&M posiada wiele działów takich jak H&M Kids czy H&M club. Dzięki licznym promocją w H&M często można zakupić sukienki H&M na wyprzedaży. Sklepy Stacjonarne H&M znajdują się licznie w obrębie Polski, gdzie możemy dokonać zakupu licznych produktów. Ponadto w Internecie często możemy odnaleźć liczne kody rabatowe H&M, przez co możemy zakupić liczne produkty H&M na wyprzedaży.

H&M oferuje kontakt zarówno przez czat znajdujący się na stronie hm.com, jak i telefonicznieInfolinia oraz czat sieci H&M dostępna jest

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00
  • soboty oraz święta od 9:00 do 17:00
  • Niedziele kontakt wyłącznie poprzez czat znajdujący się na stronie w godzinach 9:00 – 17:00

Aby skorzystać z telefonu H&M należy wybrać poniższy numer.

800 999 888

H&M jako jedna z niewielu firm odzieżowych oferuje bezpłatny kontakt z infolinią. Co w przypadku innych dużych producentów nie jest popularną praktyką.

H&M siedziba

Siedziba spółki znajduje się w Szwecji, a Biuro polskiego dystrybutora w Polsce znajduje się w Warszawie.

H&M Hennes & Mauritz Sp. z.o.o.
ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

H&M prowadzi program Klarna

Klanra jest to usługa pozwalająca na odraczanie płatności na zakupy. Kupując dany produkt możemy zapłacić za niego za 30 dni.  Aplikacja na telefon Klarna pozwala na monitorowanie zakupów, sprawdzanie terminu wpłat czy historii zakupów. Zakupy poprzez tą aplikacje odbywają się niemal błyskawicznie. Wystarczy okazać kod qr kasjerowi i opuścić sklep z zakupionym produktem. Na uregulowanie zaległości mamy aż 30 dni.