Netia numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:11:47
Netia telefon

Kontakt do Netia. Numer telefonu, pomoc online, informacje o bieżących awariach, zgłaszanie awarii i usterek, Centrum Pomocy Netii.

Netia oferta

Do oferowanych usług należy w Netia telefon i internet, a także telewizja.

Netia numer telefonu

Infolinia Netia pozwala na szybki kontakt w celu uzyskania informacji o oferowanych usługach, otrzymania pomocy technicznej bądź zgłaszania awarii.

Oferowany przez Netia telefon 22 358 15 25 służy do kierowania zapytań dotyczących sprzedaży usług oferowanych przez Netię. Obsługowa infolinia Netia telefon ma pod numerem 801 802 803 dla dzwoniących z telefonu stacjonarnego oraz 22 711 11 11 lub 793 800 300 dla dzwoniących z telefonu komórkowego.

Netia koszt połączenia

Dzwoniąc na dowolny numer Netii, należy pamiętać, że kontakt na którykolwiek z wymienionych numerów nie jest darmowy. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora telefonu użytkownika.

Netia pomoc online

Ze względu na wzmożoną ilość zapytań, czas oczekiwania na kontakt telefoniczny może się znacznie wydłużyć. W odpowiedzi na dużą ilość połączeń Netia przygotowała Centrum Pomocy Netii, w którym znajdują się setki artykułów opisujących wiele częstych problemów oraz sugerowane rozwiązania. Jeżeli jednak Centrum nie okaże się być wystarczająco pomocne, istnieje możliwość kontaktu e-mail z dodatkowymi pytaniami.

Netia awarie

Netia dysponuje serwisem NetiaOnline.pl, w którym klienci mogą szybko uzyskać informacje na temat bieżących awarii oraz zgłosić wykryte problemy.