Multimedia numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:38:45
Multimedia telefon

Do Multimedia kontakt może okazać się przydatny, gdy napotkany zostanie problem techniczny lub wystąpi zainteresowanie ich ofertą. Na tej stronie znajdują się wszystkie dostępne metody na kontakt multimedia.

Multimedia kontakt

Multimedia kontakt z konsultantem umożliwia w wybranych godzinach. Uzyskanie szybkiego połączenia przez telefon Multimedia może okazać się pomocne w rozwiązaniu problemów technicznych lub w uzyskaniu informacji o aktualnej ofercie.

Multimedia telefon

Do Multimedia telefon komórkowy jest taki sam jak dla Multimedia telefon stacjonarny. Dla obu urządzeń numer telefonu Multimedia jest jednakowy.

Multimedia telefon kontaktowy

Kontakt telefoniczny ze sprzedażą usług Multimedia – 345 345 345

Kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Multimedia – 244 244 244

Kontakt z obsługą Multimedia dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00

Kontakt ze wsparciem technicznym Multimedia dostępny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 22:00.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Multimedia

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest dostępny jedynie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem – [email protected]

Biuro Obsługi Klienta Multimedia

Oglądanie telewizji może być o wiele tańsze i przyjemniejsze, dzięki odpowiedniej konfiguracji. Pakiet Telewizja+Internet dostępny w Multimedia, zdecydowanie obniży ogólne koszty. 

Odnalezienie kontaktu do Multimedia jest ułatwione, dzięki zebraniu ich w jednym miejscu. Żeby znaleźć potrzebny kontakt do Multimedia, nie tracąc przy tym zbyt dużo czasu, warto skorzystać z wyszukiwarki. Internetowy katalog z numerami telefonu zebranymi w jednym miejscu pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnego kontaktu. Innymi formami kontaktu z Multimedia jest adres mailowy i formularz kontaktowy dostępny na stronie Multimedia. Dzwoniąc pod telefon do Multimedia, zawsze można uzyskać odpowiedź na zadane pytanie, a każdy problem zostanie przeanalizowany przez zespół ekspertów w swojej dziedzinie. Kontakt z Multimedia zapewni dostęp do wielu atrakcyjnych ofert. Co więcej, Biuro Obsługi Klienta Multimedia jest przystosowane do obsłużenia osób, które nie dosłyszą. Call Center Multimedia może zaoferować szereg możliwości konfiguracji ofert związanych z szybkim Internetem, doskonałym łączem telefonicznym, ogromną ilością kanałów telewizyjnych i szereg innych ciekawych usług. Chcąc skontaktować się z Multimedia, warto wcześniej sprawdzić, w jakich godzinach dostępny jest telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub Wsparciem Technicznym Multimedia.