Numer NJU Mobile

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:59:47
NJU Mobile

Kontakt do Nju mobile. Numery telefonów do wsparcia i obsługi klienta, pomoc online, zarządzanie kontem

Nju mobile telefonia komórkowa

Nju mobile to marka usług telefonii komórkowej i Internetu w technologii światłowodowej będąca częścią sieci Orange. W ofercie klienci znajdą usługi na kartę, abonamentowe, Internet mobilny oraz stacjonarny. Wśród operatorów sieci komórkowych, Nju mobile wyróżniają promocje takie jak bezterminowa ważność konta czy wielkość dostępnego transferu dla Internetu mobilnego rosnąca wraz z wiekiem konta. Zamieszczone o Nju mobile opinie, które można łatwo znaleźć wpisując odpowiednią frazę w wyszukiwarce potwierdzają wysoką jakość usług świadczonych przez Nju mobile

Nju mobile kontakt ze wsparciem klienta

Do dyspozycji klientów oraz osób zainteresowanych usługami Nju mobile infolinia czynna pod numerem *610, a także 690 610 610, jest obsługiwana przez pracowników biura obsługi klienta, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące Nju mobile internet, udzielą informacji o Nju mobile na kartę czy poinstruują, jak klienci Nju mobile doładowanie mogą zrealizować poprzez panel Moje konto.

Nju mobile obsługa automatyczna

Do dyspozycji klientów Nju mobile jest numer *620, który połączy osobę dzwoniącą z automatem pozwalającym na sprawdzenie stanu konta telefonu na kartę czy włączenie/wyłączenie usług.

Nju mobile panel Moje konto

Zarejestrowani klienci Nju mobile logowanie do panelu Moje konto mogą dokonać na stronie operatora.

Nju mobile doradztwo zakupowe

Osoby zainteresowane ofertą Nju mobile kontakt mogą dokonać poprzez wykonanie połączenia na numer 690 300 400, który połączy ich z doradcą, który pomoże wybrać odpowiednią usługę oraz przedstawi jej warunki.

Nju mobile kontakt telefoniczny koszt połączenia

Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfą operatora. Koszt połączenia z automatem nie przekroczy jednak 0,40 zł, niezależnie od długości trwania połączenia, natomiast w przypadku kontaktu z doradcą koszt połączenia nie wyniesie więcej, niż 5 zł.

Nju mobile kontakt online

Osoby zainteresowane ofertą Nju mobile oraz istniejący klienci mogą kierować swoje zapytania nie tylko na numer telefonu. Do dyspozycji użytkowników jest również czat, na którym kontaktujące się osoby zostaną połączone z doradcą, który udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.