Lexmark Polska numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 16:12:20
Lexmark Polska telefon

Producent drukarek i materiałów eksploatacyjnych do drukarek Lexmark Polska. Lider na rynku sprzętu do druku. Często zadawane pytania, kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta

Lexmark Polska

Lexmark jest dostawcą przeróżnych produktów do druku i skanowania obrazu, programów, rozwiązań i usług. Spośród wielu oferowanych produktów przede wszystkim należy do oferty firmy Lexmark drukarka oraz tusz do drukarki Lexmark.

Kontakt Lexmark Polska

Producent Lexmark Polska kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy Lexmark Polska telefon mogą wykonywać na numer +48 12 290 14 05. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Lexmark Polska godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Lexmark telefon do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem Lexmark Polska

Osoby dzwoniące do Lexmark kontakt telefoniczny muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Lexmark Polska często zadawane pytania

Na stronie wsparcia Lexmark można znaleźć odpowiedź na wiele pytań, które często się pojawiają. Sugeruje się, aby przed podjęciem próby kontaktu telefonicznego odwiedzić wspomniane centrum wsparcia. Można tam znaleźć wiele informacji na temat najpopularniejszych produktów takich jak Lexmark b2236dw, Lexmark mc3224dwe czy Lexmark c3224dw.