Guwer numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-30 13:30:24
Guwer telefon

Kontakt z influenerem Guwer i jego sklepem. Kim jest Guwer i co oferuje jego sklep internetowy. Guwer numer, email, adres, kontakt biznesowy oraz ze sklepem.

Guwer kto to?

Guwer jest polskim influencerem i youtuberem. Na swoim kanale na serwisie YouTube osiągnął on już liczbę ponad pół miliona subskrypcji. Guwer publikuje tam treści wielu rodzajów. Można znaleźć tu zarówno filmy z wyczynowej jazdy na rowerze, jak i różnego rodzaju wyzwania i tym podobne filmy. Wydał on również kilka autorskich piosenek, cieszących się sporą popularnością. Dostępne są one również na platformie Spotify. Posiada on również własny sklep internetowy z ubraniami, płytami i jego gadżetami. 

Guwer kontakt

Guwer kontakt do siebie umożliwia na kilka sposobów. Znaleźć go można między innymi czasem na platformie Omegle. Nieraz nagrywa tam odcinki na swój kanał, co sprawia nie tylko, że można porozmawiać z youtuberem, ale też jest możliwość wystąpienia w odcinku Guwer. Są także możliwe inne formy kontaktu z influencerem.

Guwer numer

Numer Guwera nie jest prosty do uzyskania. Trzeba być stałym widzem, śledzącym jego aktywność. Czasem Guwer numer telefonu swój umieszcza publicznie, by porozmawiać z widzami w czasie trwania odcinka. Na kanale znalazło się już kilka tego typu odcinków, więc trzeba czekać na kolejną tego typu okazję. Można także zadzwonić do obsługi jego sklepu internetowego. Guwer numer telefonu sklepu to 730816044. Tam udzielone zostaną wszystkie potrzebne informacje na temat sklepu i zakupów w nim. Zadzwonić na ten numer telefonu można w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00.

Guwer email

Aby podjąć współpracę z influencerem, Guwer email swój umieścił w informacjach dotyczących kanału. Guwer email biznesowy to: [email protected]. Tam należy składać wszelkie propozycje dotyczące współprac. Jest także zaproponowany adres email sklepu internetowego. Guwer email sklepu internetowego twórcy: [email protected].

Guwer media

Z twórcą internetowym można spróbować skontaktować się za pomocą social mediów. Posiada on Instagrama, Facebooka oraz Tik Toka.

Guwer Instagram - guwerbmx

Guwer Facebook - GuwerBMX

Guwer Tik Tok - @guweryt

Guwer adres

O miejscu zamieszkania influencera wiadomo jedynie tyle, że mieszka on w Jeleniej Górze. Znany jest jednak dokładny adres sklepu internetowego założonego przez youtubera. Sklep Guwra również znajduje się w Jeleniej Górze, a dokładniej na ul. Kiepury 6/1. Być może nawet uda się tam spotkać twórcę internetowego.