NEONET numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:25:35
NEONET telefon

Jaki jest numer telefonu do sklepu NEONET? Gdzie znaleźć kontakt z Biuro Obsługi Klienta NEONET i uzyskanie potrzebnej pomocy?

Neonet kontakt

Kontakt telefoniczny z Neonet umożliwia sprawdzenie aktualnych promocji w sklepie oraz uzyskania pomocy lub odpowiedzi na pytania. 

Neonet telefon: 799 36 36 36

Biuro Obsługi Klienta sklepu Neonet jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a w weekend w przedziale 9:00 – 17:00.

Wszelkie wątpliwości podczas zakupów w Neonet można skierować pod numer telefonu 800 700 222. Tam konsultant spróbuje odpowiedzieć na wszystkie trapiące pytania.

Kontakt Neonet online

Obsługa zamówień internetowych: [email protected]

Biuro Obsługi Klienta: [email protected]

Kontakt online jest możliwy również przez formularz kontaktowy dla klientów, który NEONET udostępnia na stronie internetowej sklepu w zakładce “Kontakt”. Skorzystanie z formularza online jest proste i intuicyjne, wystarczy wybrać główny temat pytania z rozwijanej listy. Następnie wystarczy uzupełnić swoje dane, adres e-mail, sposób dokonania zakupu, następnie wpisać treść wiadomości, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych i kliknąć "Wyślij”.

Adres siedziby NEONET

NEONET S.A.
ul. Nyska 48A,
50-505 Wrocław

O NEONET

NEONET to sklep z branży RTV, AGD, IT. Posiadają 300 salonów na terenie całego kraju, a także w Internecie. W sklepie stacjonarnym umożliwiają klientowi dostęp do najlepiej dobranych produktów, pozwalając na zapoznanie się z nim, a także skorzystanie z fachowej porady profesjonalnych doradców. Możliwy kontakt do NEONET znajduje się wyżej na stronie, wystarczy wybrać odpowiedni numer lub skierować swoje zapytanie pod podany adres poczty elektronicznej.