Orsay numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:19:47
Orsay telefon

Orsay numer telefonu. Orsay dane kontaktowe, numer telefonu infolinii Orsay. Reklamacje Orsay, zwroty Orsay, promocje Orsay. Kontakt z infolinią Orsay.

Marka odzieżowa Orsay posiada wiele działów między innymi Orsay damski. Dzięki licznym promocją w Orsay często można zakupić sukienki Orsay na wyprzedaży. Sklepy Stacjonarne Orsay znajdują się licznie w obrębie Polski, gdzie możemy dokonać zakupu kurtek czy bluzek Orsay. Zakupów możemy również dokonać poprzez stronę internetową aboutyou.pl

Sposoby kontaktu Orsay

Firma Orsay umożliwia klientom kontakt na wiele różnych sposobów. Najpopularniejszym z nich jest wizyta w sklepie stacjonarnym, gdzie długie godziny otwarcia sklepów Orsay umożliwiają klientom wizytę po pracy czy na weekendach. Metoda ta cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ klienci sklepów mogą naocznie zobaczyć oraz przymierzyć produkt. Ekrany komputerów czy smartfonów nie zawsze pokazują realne kolory, dlatego wizyta w sklepie pozwoli nam na dopasowanie idealnego koloru sukienki Orsay czy spodni Orsay.

Kontakt elektroniczny oraz telefoniczny Orsay

Kolejnym sposobem kontaktu z biurem obsługi klienta Orsay jest kontakt poprzez stronę aboutyou.pl/h gdzie możemy odnaleźć FAQ (często zadawane pytania). Baza odpowiedzi jest obszerna oraz posegregowana w pod kategorie, co umożliwia szybkie odnalezienie odpowiedzi na każde pytanie. Wyszukiwanie odpowiedzi dodatkowo umożliwia wbudowana na stronie wyszukiwarka. Gdyby jednak zdarzyło się tak, że nie otrzymaliśmy odpowiedzi na postawione pytanie. Możemy skontaktować się bezpośrednio z konsultantem Orsay. Kontakt ten najczęściej odbywa się poprzez wbudowany w stronę czat. Pozwalający na rozmowę z wykwalifikowanym konsultantem, który rozwiąże dany problem czy przekaże dodatkowe informacje. W ostateczności również możemy zadzwonić na infolinię Orsay. Kontakt ten odbywa się za pomocą dwóch numerów podanych na stronie internetowej Orsay. Mianowicie są to numery 008000 oraz 49 11 799. Kontakt za ich pomocą odbywa się zupełnie za darmo! A linia otwarta jest codziennie w godzinach 9:00 – 18:00.