Numer GKS Galeria Kaskada Szczecin

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 12:04:49
Telefon Galeria Kaskada Szczecin

Galeria Kaskada to największe centrum handlowe i rozrywkowe w Szczecinie i jedno z największych w północno-zachodniej części kraju. Prawie 150 lokali jest do dyspozycji klientów przez 12 godzin na dobę, sześć dni w tygodniu. Godziny otwarcia galerii, kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Galeria handlowa Galeria Kaskada

Galeria Kaskada jest jedną z największych galerii handlowo-usługowo-gastronomicznych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zlokalizowana jest w Śródmieściu przy alei Niepodległości 36 w Szczecinie. Od wielu lat Galeria Kaskada Szczecin zaopatruje w prawie 130 sklepów, 18 punktów gastronomicznych oraz usługi jak ładowarka samochodowa, myjnia samochodowa czy klub fitness.

Kontakt Galeria Kaskada

Galeria Kaskada kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Klienci potrzebujący jakichkolwiek informacji o Galeria Kaskada telefon mogą wykonywać na numer  +48 91 810 28 00. Doświadczeni pracownicy recepcji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Galeria Kaskada godziny otwarcia

Galeria Kaskada godziny otwarcia zamieściła na swojej stronie internetowej. Czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a także w niedziele od godziny 10:00 do 20:00. Recepcja w Galerii Kaskada dostępna jest w godzinach pracy galerii. W tym czasie pracownicy dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań. Należy pamiętać, że zlokalizowane w Galeria Kaskada sklepy posiadają indywidualne numery kontaktowe, których należy szukać na ich stronach internetowych, bowiem recepcja galerii nie jest w stanie udzielić informacji o asortymencie czy cenach produktów i usług w poszczególnych lokalach.

Koszt za połączenie z recepcją Galerii Kaskada

Osoby dzwoniące do Galeria Kaskada kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Galeria Kaskada kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Galeria Kaskada kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres elektronicznej skrzynki pocztowej. W tym celu osoba kontaktująca się będzie musiała skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie galerii. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.

Adres Galeria Kaskada

al. Niepodległości 36 
70-404 Szczecin