Polar numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 16:49:41
Polar telefon

Polar Polska kontakt. Smartwatche Polar serwis. Polar numer telefonu na infolinię. Polar kontakt telefoniczny. Zegarki Polar serwis. Polar formularz kontaktowy.

Polar

Polar jest to wiodący producent inteligentnych zegarków oraz smart opasek. Produkty tego producenta skierowane są do osób aktywnych fizycznie. Produkty te posiadają szereg czujników monitorujących wysiłek fizyczny człowieka, dostarczając mu dodatkowych informacji o treningu. Dzięki swojej wysokiej jakości wykonania produkty tej marki są powszechnie urywane przez profesjonalistów oraz sportowców.

Polar kontakt

Marka tak rozpoznawalna jaką jest Polar udostępnia swoim klientom szereg opcji kontaktu. Kontakt z działem obsługi klienta Polar dostępny jest na wiele sposobów, poniżej znajduje się lista możliwych sposobów kontaktu Polar:

  • Infolinia Polar
  • Formularz kontaktowy
  • Poczta elektroniczna

Infolinia Polar Polska

Numer telefonu Polar służący do kontaku z pracownikami biura obsługi klienta Polar znajduje się poniżej. Kontakt telefoniczny Polar dostępny jest w godzinach 8:00 – 16:00 w każdy pracujący dzień tygodnia (za wyjątkiem weekendów oraz świąt). Koszt połączenia z numerem telefonu Polar zgodny jest z taryfą operatora dzwoniącego klienta.

Numer telefonu Polar: +48 12 333 78 20

Formularz kontaktowy Polar

Producent zegarków treningowych zachęca swoich klientów do skorzystania z formularza kontaktowego, który znacznie poprawia pracę biura obsługi klienta, ponieważ wiadomość wysłana w ten sposób zawiera odpowiedni temat, przez co może od razu zostać skierowana do odpowiedniego konsultanta. W przypadku kontaktu telefonicznego, wymagane jest przeprowadzenie wywiadu po którym połączenie zostaje przekazane odpowiedniemu konsultantowi. Formularz kontaktowy Polar znajduje się na stronie internetowej support.polar.com w zakładce kontakt. Klient otrzyma opowiedz na zadane pytanie w ten sposób na swoją skrzynkę pocztową. W formularzu kontaktowym Polar klienci dodatkowo mogą załączyć pliki np. ze zdjęciami poglądowymi produktu reprezentującym daną usterkę. Im więcej informacji na temat posiadanego produktu Polar przekaże klient, tym szybciej otrzyma odpowiedź dopasowaną do danego problemu.

Polar adresy email

Sprzedaż, zamówienia:

e-mail: [email protected]

Zapytania o produkty:

e-mail: [email protected]

Serwis, pomoc techniczna:

e-mail: [email protected]