Reserved numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:25:13
Reserved telefon

Reserved kontakt dla klientów sklepu. Informacje o zwroty reserved.

Kontakt Reserved

Z Reserved kontakt jest możliwy po wybraniu odpowiedniego numeru telefonu. Warto jednak wiedzieć, że Reserved zwroty obsługuje również stacjonarnie i online. Kolejnym sposobem na skontaktowanie się z Biuro Obsługi Klienta Reserved jest przesłanie wiadomości na odpowiedni adres poczty elektronicznej.

Adres E-mail: [email protected] 

Reserved telefon

Dla osób, które potrzebują natychmiastowego rozwiązania sprawy przez konsultanta z Reserved kontakt telefon, będzie najlepszym wyborem. W tym celu należy wybrać numer telefonu: 58 770 92 21 i zaczekać na połączenie.

Reserved dane osobowe

Kontakt Reserved w sprawie danych osobowych zebranych w trakcie składania zamówień online można uzyskać poprzez numer telefonu lub kontakt mailowy.

Numer telefonu: 58 770 92 21

Adres E-mail: [email protected]

Reserved kontakt zwroty

Reserved zwroty online

Jeśli zamówione produkty nie spełniają oczekiwań, istnieje możliwość bezpłatnego zwrotu do sklepu Reserved online, w tym celu należy wypełnić formularz zwrotu, który zlokalizowany jest w panelu klienta, po rozwinięciu szczegółów danego zamówienia, pod przyciskiem “Zwrot”. Szczegółowe informacje na temat zwrotu online można uzyskać na stronie Reserved.

Reserved zwroty stacjonarnie 

Jeśli preferowaną przez klienta opcją jest zwrot towaru stacjonarnie, należy zabrać ze sobą produkty oraz fakturę – wydrukowaną lub w formie elektronicznej (również na urządzeniu mobilnym) i udać się do pobliskiego sklepu Reserved. Nie trzeba wypełniać niczego na stronie sklepu.

Reserved ile dni na zwrot

Zwrotu towaru zakupionego w stacjonarnym sklepie Reserved jest możliwy w terminie do 30 dni od dnia dokonania zakupu w dowolnym salonie Reserved.

Tyle samo dni klient online ma do dyspozycji, aby zdecydować się czy zakupione produkty spełniają jego oczekiwania, jednak zwracany towar nie może posiadać znamion użytkowania oraz musi być oryginalnie  ometkowany. 

Więcej informacji do uzyskania na stronie sklepu Reserved.