Klub Muzyczny Stodoła numer

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 10:19:11
Klub Muzyczny Stodoła telefon

Aktualne dane kontaktowe Klubu Muzycznego Stodoła - numery telefonów, fax, e-mail, formularz kontaktowy, pełny adres lokalizacji klubu. Numer telefonu Klub Muzyczny Stodoła dostępny na stronie.

Co to jest Klub Muzyczny Stodoła?

Klub Muzyczny Stodoła jest to Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej organizujący koncerty znanych wykonawców muzycznych różnych gatunków, mieszczący się w Warszawie przy ulicy Batorego 10. Klub posiada bogatą historię, a jego oficjalne otwarcie sięga 1956 roku. Klub szczyci się renomą wśród mieszkańców Warszawy, na co wskazują liczne pozytywne opinie na przeróżnych portalach.

Klub Muzyczny Stodoła kontakt

Klub Muzyczny Stodoła oferuje wiele różnych formach kontaktu z infolinią takich jak:

  • numery telefonu,
  • numer fax,
  • adres elektronicznej poczty internetowej (e-mail),
  • formularz kontaktowy,
  • pełny adres umiejscowienia klubu (kontakt osobisty).

Oprócz powyższych danych klub muzyczny udostępnia także inne przydatne informacje takie jak linie transportu publicznego, odległość klubu od orientacyjnych punktów Warszawy, a także adresy pobliskich parkingów samochodowych.

Klub Muzyczny Stodoła numer telefonu

Klub Muzyczny Stodoła udostępnia publicznie swoje dane kontaktowe z infolinią w tym numery telefonów, które zostały wyszczególnione poniżej:

Pierwszy numer telefonu: +48 22-825-60-31
Drugi numer telefonu: +48 691-800-388

Klub oferuje także możliwość przesłania swojej wiadomości poprzez fax na numer: +48 22-825-86-25.

Klub Muzyczny Stodoła e-mail

Klub Muzyczny Stodoła podaje swój adres elektronicznej poczty internetowej (e-mail), na który klienci mogą kierować swoje zapytania na przeróżne tematy np. w sprawach związanych z zakupem, zwrotem lub reklamacją biletów.

Jako prostszą metodę komunikacji zaleca się użycie dostępnego na stronie internetowej Muzycznego Klubu Stodoła formularza kontaktowego. Po wypełnieniu wymaganych danych infolinia klubu skontaktuje się na podany w formularzu adres e-mail.

Klub Muzyczny Stodoła adres i godziny otwarcia

Klub Muzyczny Stodoła znajduje się w centrum Warszawy (02-591) na ulicy Batorego 10 i jest on otwarty tylko i wyłącznie podczas organizowanych na jego terenie imprez. Listę imprez można znaleźć na stronie Klubu Muzycznego Stodoła.