OKX numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 14:13:36
OKX telefon

Szybki i sprawny kontakt z obsługą techniczną OKX. Kontakt do całodobowej obsługi klienta OKX. Adres kwatery głównej, numer telefonu, czat online.

OKX Kontakt

Czym jest OKX? Jak skontaktować się z OKX w przypadku awarii lub problemu? Kontakt do OKX. OKX numer telefonu, adres, czat online i inne formy kontaktu.

OKX co to?

OKX jest popularną na całym świecie giełdą kryptowalut. Właścicielem OKX jest Ok Group, posiadające również inną giełdę kryptowalut Okcoin. Giełda OKX założona została w 2017 roku i na ten moment zatrudnia ponad 2000 pracowników. Giełda OKX działa również w Polsce.

OKX Kontakt

Wiele Polaków korzysta z usług giełdy OKX. Jeśli klientowi przytrafi się problem techniczny, z logowaniem, wypłaceniem lub awaria należy zgłosić się do obsługi klienta OKX. Można tam również otrzymać odpowiedzi na zadawane pytania. OKX udostępnia również wiele najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Znaleźć tam można porady, jak zaradzić jakiemuś problemowi, czy usterce. Jeśli zaistniały problem znajduje się na liście artykułów udostępnionych przez OKX, bez problemów można samemu zaradzić danej kwestii. Jeśli jednak pośród zamieszczonych przez OKX porad nie znajduje się poszukiwana przypadłość, OKX kontakt oferuje za pomocą paru sposobów.

OKX czat

Na stronie OKX kontakt, który jest dostępny to czat online. Poprzez niego można skontaktować się z pracownikiem działu obsługi klienta OKX. OKX udostępnia możliwość pisania w wielu językach. Jednak na liście wspieranych języków niestety nie znajduje się język polski. Jednak jeśli użytkownik porozumiewa się w języku angielskim, hiszpańskim, czy rosyjskim, bez problemu będzie w stanie porozumieć się z pracownikiem na czacie.

OKX numer telefonu

OKX numer swój udostępnia publicznie. Jest to całodobowy numer telefonu, co pozwala na kontakt w dogodnych dla nas godzinach, bez ograniczeń związanych z różnicą czasu między Polską a Seszelami. OKX numer telefonu to +1 226 798 4487. Dzwoniąc tam, należy jednak posługiwać się językiem angielskim lub innym obsługiwanym przez numer. Polski język nie jest w tym przypadku wspierany.

OKX adres

Kwatera główna OKX znajduje się aktualnie na afrykańskich wyspach. Konkretnie mowa tu o Seszelach. Dokładny adres OKX to Suite 202, 2nd Floor, Eden Plaza, Eden Island, Victoria, Mahe, Seszele. Jeśli więc ktoś wyraża chęć na odwiedzenie siedziby OKX, będzie musiał przygotować się na długi lot.