Numer TAXI 24h

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 13:27:01
Telefon taxi

Numer telefonu do taxi. taxi infolinia dla użytkowników. Pomoc telefoniczna taxi. Możliwość wysłania pytań elektronicznie lub za pomocą numeru telefonu.

Co to jest taxi?

Taxi jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów poruszania się po mieście. Przewozy taksówkarskie są szczególnie oblegane w dni wolne od pracy, weekendy oraz Nowy Rok.

taxi Dane Kontaktowe

W przypadku potrzeby zamówienia taxi na terenie całej Polski, klienci mają do dyspozycji numer telefonu, który dostępny jest całodobowo (od poniedziałku do niedzieli) o każdej porze.

taxi Numer Telefonu

Klienci mogą skorzystać z podanego numeru infolinii, gdzie konsultant pomoże z zamówieniem usługi. Centrala Obsługi Klienta taxi działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Niezbędne jest podanie niektórych informacji, które pomogą wezwać taksówkę w odpowiednim obszarze. W obrębie tych danych jest: miejsce odbioru, ilość osób do przewiezienia oraz ilość bagażu. Dyspozytor może udzielić także informacji o aktualnym obciążeniu kierowców oraz szacowanym czasie jego dojazdu. Korzystanie z poniższego numeru jest w pełni bezpieczne.

Numer telefonu kontaktowego: 703 803 033

taxi Adres E-mail

Niestety na stronie internetowej taxi nie został udostępniony adres elektronicznej poczty internetowej (e-mail), a także inne formy kontaktu.

taxi Adres Korespondencyjny

Kontakt za pośrednictwem adresu korespondencyjnego nie jest możliwy. taxi nie podało publicznie takiej informacji.