Apple numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 11:19:18
Apple telefon

Kontakt do Apple pozwoli na znalezienie rozwiązania w kilka minut. Poniżej zbiór numerów do Apple.

Rozwiązanie problemu ze sprzętem jest możliwe przez Apple Kontakt. Dzwoniąc na konsultację telefoniczną Apple, uzyskasz pomoc od doświadczonych konsultantów, którzy są przeszkoleni do rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów.

Biuro Obsługi Klienta Apple

800 702 322 – telefoniczna obsługa zamówień, dział obsługi klienta.

Dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

800 702 328 – Apple Store dla biznesu.

Dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

800 702 322 – Apple Store dla szkolnictwa.

Dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Apple telefon

Skorzystanie z konsultacji telefonicznej Apple jest naprawdę proste. W przypadku, wystąpienia problemów urządzeniem Apple, warto skontaktować się z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Apple. Konsultant Apple pomoże podjąć odpowiednie kroki, które zbliżą do rozwiązania problemu. Oferowana pomoc jest zawsze najwyższej jakości.

Kontakt z konsultantem przez telefon Apple ułatwi dobranie odpowiedniej dla klienta oferty w sklepie Apple. Support Apple zapozna klienta z najnowszymi sprzętami producenta, a najlepsi specjaliści na pewno znajdą rozwiązanie trapiącego problemu technicznego ze sprzętem Apple. Pracownik infolinii odpowie również na pytania dotyczące metod wysyłki produktów, gwarancji i kosztów realizacji zakupu. Konsultant opowie, czym jest Apple ID, jakie korzyści płyną z jego posiadania oraz pomoże zmienić hasło do usługi. W bazie danych Apple przechowywane są wszystkie ważne informacje do dyspozycji klienta. W przypadku problemów z Apple ID również można liczyć na wsparcie Biura Obsługi Klienta Apple.

Serwis Apple Kontakt

Dane kontaktowe do autoryzowanych serwisów Apple można znaleźć na stronie producenta. Są to serwisy, które uzyskały licencję na naprawę sprzętu Apple i w których naprawa sprzętu nie skutkuje utratą gwarancji.