Petrotel numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-23 14:27:39
Petrotel telefon

Petrotel kontakt telefoniczny. Numer telefonu na infolinię Petrotel. Petrotel zgłoś awarię przez telefon. Petrotel biuro obsługi klienta. Petrotel EBOK.

Petrotel

Petrotel jest to firma należąca do grupy Netia, swoim klientom oferuje usługi telekomunikacyjne takie jak internet oraz telefon. Petrotel posiada szeroką ofertę kanałów telewizyjnych wraz z pakietami internetu. Poszczególne oferty różnią się od siebie ilościom kanałów czy maksymalną prędkością łącza. Firma Petrotel oferuje liczne promocje swoim klientom, dużym zainteresowaniem pośród klientów cieszy się promocja na instalacje światłowodową.

Petrotel Kontakt

Kontakt z firmą Petrotel możliwy jest na wiele sposobów. Firma ta jako dostawca usług telekomunikacyjnych umożliwia swoim klientom kontakt na wszelkie nowoczesne sposoby, a są to mianowicie:

  • Kontakt telefoniczny
  • Kontakt osobisty
  • Poczta elektroniczna

Kontakt telefoniczny Petrotel

Klienci firmy mogą kontaktować się telefonicznie z biurem obsługi klienta poprzez widoczny poniżej numer. Konsultanci z przyjemnością udzielą wszelkich informacji na temat danego klienta.

Petrotel Biuro Obsługi klienta telefon: 24 365 99 66

Klienci w celu zmiany posiadanego pakietu na wyższy lub zrezygnowania z nieużywanych już pakietów powinni kontaktować się z telefonem usług Petrotel.

Petrotel zamawianie usług telefon: 24 366 66 66
Petrotel zamawianie usług email: [email protected]

Firma również oferuje infolinie, która służy w celach informacyjnych. Konsultanci odpowiedzialni za sprawne prowadzenie infolinii sprawnie oraz rzetelnie przedstawią informację o oferowanych przez firmę pakietach czy zakresie usług.

Petrotel infolinia: 24 365 33 88

Zgłaszanie usterek Petrotel

W przypadku wystąpienia awarii sprzętu elektronicznego klienci powinni kontaktować się z biurem napraw Petrotel. Biuro napraw w szybki oraz sprawny sposób usuwa wszelkie usterki, które wystąpiły w wyniku zdarzeń losowych pozwalając klientom cieszyć się sprawnym połączeniem internetowym.

Biuro napraw Petrotel telefon: 24 365 31 11
Biuro napraw Petrotel  e-mail: [email protected]

Kontakt z Biurem napraw Petrotel możliwy jest każdego dnia o dowolnej porze dnia i nocy bez względu na święta. O dowolnej porze dnia czy nocy przynajmniej jeden z techników Petrotel pełni dyżur.