Numer Galeria Handlowa Posnania

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 10:50:50
Telefon Galeria Handlowa Posnania

Galeria Posnania godziny otwarcia. Galeria Posnania numer telefonu. Galeria Posnania numer telefonu. Galeria Posnania kontakt telefoniczny.

O  Galerii Posnania 

Galeria Posnania, jest to największa galeria handlowa znajdująca się w Poznaniu. Dogodna lokalizacja pozwala klientom galerii Posnania na spokojne zakupy czy prace w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach.

Multifunkcyjne centrum najnowszej generacji

Obiekt Posnania, jest to największy tego tybu obiekt znajdujący się w centrum województwa Wielkopolskiego.

Na ogromnej powierzchni Galerii Posnani wynoszącej ponad 100 tys. m2 znajdują się setki sklepów, kawiarni oraz restauracji. Klienci udający się na zakupy do tak dużego obiektu mogą być pewni, że zakupią produkt który będzie odpowiadał ich potrzebom. Galeria Posnania oferuje produkty zarówno marek lokalnych jak i międzynarodowych. Dodatkowo dla zamożnych klientów została przygotowana specjalna strefa premium oferująca ponad 20 luksusowych marek.

Posnania jest unikatowym projektem, który został wielokrotnie nagrodzony w najważniejszych konkursach branżowych. Wśród wielu wyróżnień znajdują się także nagrody przyznawane przez Prezydenta Polski.

Galeria Posnania Kontakt

Biuro Obsługi Klienta Galerii Posnania umożliwia kontakt zarówno osobiście w punkcie znajdującym się w pobliżu głównego wejścia jak również telefonicznie poprzez numer telefonu InfoPunkt Galeria Posnania . Numer telefonu Biura Obsługi Klienta Galerii Posnania znajduje się poniżej. Punkt ten umożliwia również kontakt poprzez pocztę elektroniczną poprzez adres email Galeria Posnan znajdujący się poniżej. InfoPunkt dostępny jest dla klientów w godzinach czasu pracy galerii.

Galeria Posnan numer telefonu: Tel. 61 628 65 27

Właściciel i zarządca

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.