Numer Galeria Kazimierz

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 16:44:44
Telefon Galeria Kazimierz

Galeria handlowa Galeria Kazimierz od wielu lat jest centrum modowym Krakowa. Na terenie Galerii znajduje się ponad 160 sklepów. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, kontakt online

Galeria handlowa Galeria Kazimierz

Galeria Kazimierz to jedna z najpopularniejszych galerii na terenie miasta Kraków. Galeria Kazimierz sklepy mieści w dużych i przestronnych lokalach. Galeria Kazimierz Kraków wzbogaca o sklepy odzieżowe, sklepy sprzedające artykuły gospodarstwa domowego lub sprzęt sportowy, a także restauracje i punkty usługowe. Galeria Kazimierz godziny otwarcia zamieściła na swojej stronie. Czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00, a także w niedziele handlowe od tej samej godziny aż do godziny 20:00.

Kontakt Galeria Kazimierz

Krakowska Galeria Kazimierz kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Klienci potrzebujący jakichkolwiek informacji o Galeria Kazimierz telefon mogą wykonywać na numer +48 12 433 01 01. Doświadczeni konsultanci z punktu informacji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Zapytania kierowane przez dzwoniącego dotyczące najmu krótkoterminowego w Galerii powinny natomiast być kierowane pod numer +48 533 054 467, natomiast w przypadku najmu długoterminowego pod numer +48 664 920 136 lub +48 666 819 245. Sprawy marketingowe prosi się kierować na numer +48 692 411 569.

Galeria Kazimierz godziny pracy biura obsługi klienta

Punkt informacji w Galerii Kazimierz dostępny jest w godzinach pracy galerii. W tym czasie pracownicy salonu dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań. Jednakże zapytania dotyczące oferty poszczególnych sklepów i lokali jak na przykład Cinema City Galeria Kazimierz przekierowuje pod stosowne numery wybranych firm.

Koszt za połączenie z punktem informacji Galerii Kazimierz

Osoby dzwoniące do Galeria Kazimierz kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Galeria Kazimierz kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Galeria Kazimierz kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. Zapytania dotyczące najmu krótko- i długoterminowego należy kierować odpowiednio pod adresy [email protected] i [email protected] bądź [email protected]. Sprawy marketingowe prosi się kierować na adres elektronicznej skrzynki pocztowej [email protected] lub bezpośrednio do pracownika działu marketingu osiągalnego pod adresem [email protected].

Adres Galeria Kazimierz

ul. Podgórska 34 
31-536 Kraków