Numer Galeria Młociny

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 13:45:44
Telefon Galeria Młociny

Galeria Młociny godziny otwarcia. Galeria Młociny numer telefonu na infolinię. Galeria Młociny numer telefonu. Galeria Młociny kontakt telefoniczny.

Galeria Młociny

Galeria Młociny została otwarta 23 maja. Posiada ona powierzchnię całkowitą 225 000 metrów kwadratowych. Znajduje się w niej około 200 sklepów, 36 restauracji, 10-salowe kino Multikino, supermarket Biedronka, jak również strefa fitness oraz miejsce do gry w bilard i kręgle. Na dachu galerii mieści się ogród, połączony ze strefą restauracyjno-rozrywkową obejmującą cały drugi poziom.

Galeria Młociny kontakt

Kontakt z Galerią Młociny możliwy jest na wiele sposobów. Głównie wybieranym przez klientów jest wizyta w punkcie informacyjnym Galerii Młociny. Infopunkt nazywany również Punktem Obsługi klienta znajduje się w prawie każdej galerii handlowej. W punkcie takim można spotkać dział informacyjny Galerii Młociny. InfoPunkt to właśnie punkt informacyjny Galerii Młociny. Dzięki wizycie w takim punkcie klient może uzyskać profesjonalną pomoc od pracowników biura obsługi klienta. W tym miejscu klient uzyska odpowiedzi na wszelkie pytania, a pracownicy pomogą rozwiązać wszelkie powstałe problemy.

Kolejnym ze sposobów kontaktu z Galerią Młociny, jest to kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez odpowiednie adresy email Galerii Młocińskiej. Adresy email umożliwiające kontakt z Galerią Młociny znajdują się poniżej.

Natomiast rekrutacja w sklepach znajdujących się w Galerii Młociny odbywa się poprzez formularze kontaktowe znajdujące się na stronie Galerii Młociny czy bezpośrednio w sklepie poszukującym pracownika.

Galeria Młociny InfoPunkt kontakt

Kontakt z InfoPunktem Galerii Młociny możliwy jest zarówno osobiście w punkcie znajdującym się w pobliżu głównego wejścia jak również telefonicznie poprzez numer telefonu InfoPunkt Galeria Młociny. Numer telefonu Galeria Młociny znajduje się poniżej. Punkt ten umożliwia również kontakt poprzez pocztę elektroniczną poprzez adres email Galeria Młociny znajdujący się poniżej. InfoPunkt dostępny jest dla klientów w godzinach 10:00 – 22:00 od poniedziałku do Soboty, oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 21:00.

Telefon InfoPunkt Galeria Młociny: 22 812 85 36

Adres email InfoPunkt Galeria Młociny: [email protected]

Punkt Info

Kontakt dla klientów 

[email protected]

Dział Marketingu

[email protected]

Wynajem powierzchni handlowej - najem krótkoterminowy (STL)

Manager ds. najemców

[email protected]

Wynajem powierzchni handlowej - najem długoterminowy

Asset Manager

[email protected]

Wynajem powierzchni handlowej - najem długoterminowy

Dyrektor Regionalny ds. wynajmu

[email protected]

Kontakt dla mediów

[email protected]