Media Markt Numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:18:14
Media Markt Telefon

Profesjonalna obsługa klienta w Media Markt. Kontakt z infolinią Media Markt BOK Media Markt. Składanie reklamacji Media Markt. Godziny otwarcia sklepów.

Sieć sklepów Media Markt posiada wiele sklepów stacjonarnych w całej Polsce jak również posiada sklep internetowy na stronie MediaMarkt.pl. Na stronie tej możemy zakupić elektronikę w okazyjnych cenach. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszy się konsola ps5 w sklepie Media Markt. Przez swoje konkurencyjne ceny klienci często wybierają sklep Media Markt ponieważ oferuje on liczne promocje na sprzęt komputerowy. Szeroki wybór asortymentu oraz długie godziny otwarcia czynią sklep idealnym kandydatem na zakup nowego telefonu.

Media Markt Kontakt

Media Markt oferuje wiele możliwości kontaktu z klientem. Jedną z najczęściej wybieranych metod kontaktu jest czat znajdujący się na stronie Mediamarkt.pl. Konsultant powinien odpisać w ciągu maksymalnie 5min dając rzeczową odpowiedź na temat każdego produktu znajdującego się w asortymencie sklepu. Kolejnym równie często wybieranym sposobem kontaktu jest formularz kontaktowy, który również dostępny jest na stronie MediaMarkt.pl. Przewagą takiego formularza nad wysyłaniem wiadomości poprzez czat polega, na tym że pracownik ma więcej czasu na przygotowanie rzetelnej odpowiedzi, dzięki czemu odpowiedzi pracowników zawierają jeszcze więcej przydatnych informacji czy porównanie danego produktu do innych. Jak również propozycje alternatywy dla wybranego sprzętu. Kolejnym sposobem kontaktu jest kontakt telefoniczny poprzez wiadomości SMS. Praktyka ta stosowana jest do zamówień internetowych, gdzie na numer 735 702 222 podajemy numer zamówienia, a konsultant oddzwoni do nas i poinformuje o aktualnym stanie zamówienia. W celu skontaktowania się z Biurem obsługi klienta w sklepie Media Markt należy zadzwonić na podany niżej numer. Pracownicy call center pracują w każdy dzień tygodnia! Możemy porozmawiać ze specjalistą, który doradzi nam jaki telefon w Media Markt wybrać czy poinformuje nas o dostępności konsoli ps5 w magazynie Media Markt. Dzwoniąc na podany poniżej numer mamy możliwość zamawiania produktów, dzięki czemu będziemy mogli odebrać produkt gdy ten zostanie dostarczony do sklepu bez konieczności wychodzenia z domu. 

Media Markt numer kontaktowy

799 35 35 35 

Numer ten dostępny jest pomiędzy Poniedziałkiem a Sobotą w godzinach 8:00 – 20:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00 – 18:00. Podany numer oferuję rozmowę w wielu językach, takich jak polski, angielski, українська, rosyjski.