Pepsi numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-01 11:09:43
Pepsi telefon

Numer telefonu na infolinię Pepsi. Pepsi kontakt. Pepsi numer telefonu. Polska siedziba Pepsi kontakt. Biuro obsługi klienta BOK Pepsi. Pepsi kontakt poczta.

PEPSI

PEPSI jest to producent słodzonego napoju typu cola. W ciągu odwiecznego sporu między koncernami Coca – Cola oraz PEPSI, który producent produkuje smaczniejszy napój PEPSI zorganizowało „wyzwanie smaku”. Wyzwanie to polega na badaniu losowej grupy przechodniów podając im produkty obu marek w nieoznakowanych kubeczkach, następnie na podstawie wrażeń smakowych przechodzień oceniał, który napój smakuje mu bardziej.

PEPSI kontakt

Z producentem napojów słodzonych typu cola można kontaktować się telefonicznie za pomocą numeru telefonu infolinii PEPSI. Poprzez pocztę elektroniczną email PEPSI, portale społecznościowe Instagram PEPSI oraz Facebook PEPSI. Jak również za pomocą faksu, FAX pepsi.

Kontakt telefoniczny PEPSI

Telefon pepsi dostępny jest dla każdego klienta poprzez numer telefonu PEPSI. Numer PEPSI dostępny jest na oficjalnej stronie dystrybutora pepsi.pl. Producent napojów nie podaje w jakich godzinach infolinia jest dostępna, dlatego można uznać, że jest ona dostępna całodobowo.

Telefon PEPSI 081 392 900

Kontakt email PEPSI

Mail PEPSI dostępny jest dla każdego klienta poprzez adres email PEPSI. Email PEPSI dostępny jest na oficjalnej stronie dystrybutora pepsi.pl. Wysyłając list elektroniczny na podany poniżej adres email PEPSI kontaktujemy się z biurem obsługi klienta PEPSI.

Email PEPSI: [email protected]

PEPSI biuro w Polsce

Biuro PEPSI znajduje się w Warszawie pod adresem PEPSI. Adres centrali PEPSI znajduje się poniżej.

Plac Konesera 12,

03-736 Warszawa

Kontaktować z biurem PEPSI można również za pomocą telefonu recepcji PEPSI. Oraz poprzez adres biura PEPSI.

Telefon recepcja PEPSI: 22 670 70 70

Email recepcja PEPSI: [email protected]

PEPSI kontakt biznesowy

Kontakt biznesowy możliwy jest do nawiązania poprzez telefon PEPSI, faks PEPSI oraz adres email PEPSI. Do kontaktu w ten sposób zachęcani są użytkownicy, którzy chcą:

  • Nawiązać współpracę PEPSI
  • Skorzystać z serwisu PEPSI
  • Zostać sprzedawcą PEPSI
  • Złożyć reklamację PEPSI

Telefon obsługa klienta PEPSI: 601 800 090

Fax obsługa klienta PEPSI: 22 203 54 14

Email: [email protected]

Po więcej informacji klient proszony jest o udanie się na stronę pepsicopoland.com