Sodexo numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 12:32:33
Sodexo telefon

Sodexo. Lider na rynku usług żywieniowych i motywacyjnych. Karty podarunkowe, bony, vouchery. Kontakt z biurem obsługi klienta, numer telefonu, godziny pracy, pomoc online

Karty podarunkowe Sodexo

Firma Sodexo zajmuje się usługami żywieniowymi, obsługą nieruchomości oraz usługami motywacyjnymi. Posiada szeroki wybór kart lunchowych oraz podarunkowych dla pracowników, kuponów żywieniowych i voucherów zakupowych.

Kontakt z Sodexo

Operowany przez biuro obsługi klienta firmy Sodexo telefon kontaktowy +48 22 338 96 00 jest dostępny do dyspozycji klientów chcących dowiedzieć się więcej na temat oferty Sodexo bądź mających pytania w związku z wykupionymi już usługami. Konsultanci z chęcią udzielą wszelkiej pomocy.

Godziny pracy biura obsługi klienta firmy Sodexo

Konsultanci na linii +48 22 338 96 00 dostępni są do dyspozycji klientów w godzinach od 8:00 do 16:00. W tym czasie dołożą wszelkich starań, aby dzwoniący klienci nie pozostali bez odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Koszt połączenia z obsługą klienta firmy Sodexo

Koszt za połączenie z biurem obsługi klienta firmy Sodexo jest naliczany zgodnie z taryfą operatora.

Kontakt online z Sodexo

Dla osób niezainteresowanych kontaktem telefonicznym Sodexo kontakt umożliwia również poprzez wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na ich stronie. Pierwszym etapem kontaktu w ten sposób jest wybór, czy przedmiotem zainteresowania użytkownika jest oferta Sodexo, czy użytkownik potrzebuje odpowiedzi na pytania jako posiadacz produktów firmy.

Sodexo adres korespondencyjny

W przypadku braku możliwości kontaktu telefonicznego i online istnieje możliwość komunikacji pisemnej. Wszelkie pisma należy kierować na adres siedziby firmy w Polsce.

Sodexo Polska Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 137
02-231 Warszawa