Zalando numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:05:41
Zalando telefon

Zalando numer telefonu. Zalando numer kontaktowy dla infolinii. Jak dokonać zwrotu na Zalando - instrukcja krok po kroku. Reklamacje Zalando. Infolinia Zalando.

Zalando. Zalando kontakt. Zalando Reklamacje. Zalando zwroty.

Zalando zwroty i reklamacje

Aby zwrócić produkt na Zalando mamy aż 100 dni! Aby dokonać zwrotu postępujemy zgodnie z instrukcją na stronie Zalando.pl Należy uzupełnić formularz, wybrać sposób nadania przesyłki. Zwrot środków na nasz rachunek bankowy zajmuje maksymalnie 14 dni od momentu dotarcia przesyłki. Należy również pamiętać, że koszt zwrotu na Zalando jest całkowicie darmowy.

Aby skorzystać z reklamacji na Zalando należy uzupełnić formularz znajdujący się na stronie Zalando.pl w formularzu podajemy swoje dane jak również zdjęcia wadliwego produktu, aby sklep był w stanie zakwalifikować dany produkt do reklamacji.

Zalando telefon

W celu zaczerpnięcia dodatkowych informacji należy udać się na stronę Zalando.pl, a następnie przejść na zakładkę FAQ (z j. ang. Frequently asked questions – często zadawane pytania). Gdy nie znajdziemy odpowiedzi na swoje pytanie należy skontaktować się z infolinią Zalando. Konsultanci Zalando odbierają telefon w ciągu maksymalnie dwóch minut od momentu zadzwonienia na infolinie. Aby zadzwonić do Zalando wybierz numer 22 300 30 95

Koszt połączenia zgodny ze stawką operatora. Infolinia Zalando dostępna jest od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00 – 22:00